pumaoto01

35 Yıllık Deneyim

1979 yılında kurulan firmamız, otomotiv sektöründe edindiği tecrübe ile 1991 yılında kauçuk paspas üretimine başlamıştır. Tüm araçlara uygun üretilen üniversal modellerin yanı sıra araca özel modellerin de üretimini yapan Puma Oto aksesuar San. ve Tic. Şti., 2011 yılında üretimine başlanan halı paspas ve 2013 yılında üretimine başlanan koltuk kılıfları ile ürün yelpazesini genişletmiştir.Üretimde vazgeçilmezimiz olan kalite anlayışımız ile türkiye pazarında sağlam bir yer edinen firmamız Orta Doğu ve Balkanlar başta olmak üzere yurt dışı piyasalarına da ihracatlarını sürdürmektedir

Misyonumuz

Ürün, hizmet ve altyapı kalitesinin müşteri odaklı bir yaklaşımla sürekli geliştirildiği, paydaşlarının ve hedef kitlesinin gurur duyduğu bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe yenliklere açık, iyileştirilmiş üretim ve dağıtım tekniklerini kullanarak, pazar ihtiyaçlarını belirleyen ve karşılayan lider firma olmaktır.

Her Adımda Kalite

Kalite anlayışımız, Puma Oto Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne araştırmadan üretime, pazarlamadan sevkiyata kadar tüm kademelerde yerleşmiş ve firmamızın temel taşını oluşturmuştur. Kaliteli, güvenilir ve konforlu ürünler sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak firmamızın başlıca hedefidir. Belirlediğimiz bu hedef doğrultusunda kendimizi sürekli yenileyerek, kalite standartlarımızı doğru bilgi, ileri ekipman ve eğtimli insan çerçevesinde sürdürmekteyiz.
pumaoto02